انواع دوربینهای مداربسته

 

 

دوربین‌ مدار بسته دام

اصلیترین کاربرد دوربین مداربسته دام در مکانهای داخلی می‌باشند. اکثر دوربین های دام لنزهای واید wide با فاصله کانونی بسیار کوچک ۳٫۶ و ۴ میلیمتر را دارا میباشند وقتی در گوشه اتاق نصب گردد به راحتی تمام فضای اتاق را تحت پوشش خود قرار میدهد اصولی ترین مکان نصب برای این دوربینها سقف میباشد.

 

 

دوربین‌ مدار بسته بولت

دوربین مداربسته بولت برای مکان های داخلی و بیرونی طراحی و ساخته شده است . اکثر این دوربین ها ضد آب میباشند قاب ضد آب دوربین های بولت آنها را  قادر می‌سازد تا در محیط‌های خارجی و با شرایط آب و هوایی بد به آسانی کار کنند . ضمنا این دوربین‌ها قابلیت دید در شب دارند و می‌توانند در نور بسیار تاریک به آسانی تصویر برداری نمایند.

 

 

دوربین‌ مدار بسته اسپید دام

دوربین مدار بسته اسپید دام  کامل‌ترین نوع دوربین مدار بسته رنگی میباشد که کنترلرو و کیبورد خاص خود را دارا میباشد . امکان زوم دارد و چرخشی میباشد.  توانایی تنظیم شدت نور از دیگر قابلیت های دوربین مداربسته اسپید دام میباشد. نزدیک و دور شدن تصاویر را میتونیم کنترل کنیم.  عموما بر روی سقف نصب شده و فرامین و برنامه‌ریزی‌ ها از طریق کیبرد خاص آن قابل اجرا میباشد. امکان تعریف مسیر خاص برای دوربین های اسپیددام وجود دارد و دوربین را پروگرم کرد تا در شرایط زمانی متفاوت مسیر یا نقطه خاصی را تصویر برداری نماید.