hikvision Turbo hd 4.0

هایک ویژن اولین محصولات HD را در سال 2014 معرفی کرد که انقلابی در انتقال تصویر بر روی کابل کواکسیال بود ، پس از این مدت طلایی این کمپانی محصول جدید خود را با نام Turbo HD نسل 4 معرفی کرد که انقلابی در محصولات نظارت تصویر می باشد.
در 20 آوریل 2017 هایک ویژن محصولات جدید نظارت تصویری خود را اعلام کرد. Turbo HD نسل 4 دارای قابلیت عملکرد در نور بسیار کم و ارسال و دریافت تصاویر با کیفیت 8MP بر روی کابل کواکسیال می باشد.Turbo HD نسل 4 از فن آوری +H265 استفاده ی کند که باعث شده است ، برای فشرده سازی بیشتر تصاویر هم در پهنای باند و هم در ذخیره سازی اطلاعات صرفه جویی شود.

انتقال 8MP بر روی کابل کواکسیال

محصولات Turbo HD نسل 4 با کییفیت تصویر 8MP و DVR با خروجی کیفیت 4K UHD HDMI به بازار عرضه میشود. بالاترین حد انتقال کیفیت تصویر 8MP بر روی کابل کواکسیال میباشد این مدل قابلیت انتقال برق ( POC 2.0 ) و تصاویر با کیفیت بالا ( UHD ) همزمان بر روی روی کابل کواکسیال را دارا می باشد. از دیگرویژگی های این نسل قابلیت سازگاری با دوربین های نسل قبلی Turbo HD ، تحت شبکه و دوربین های AHD نیز می باشد با این ویژگی دیگر نیازی به کنار گذاشتن کابل های کواکسال قدیمی نبوده و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

تکنولوژی +H265 و پشتیبانی از دیسک های ذخیره سازی تا  10TB

هایک وِیژن در نمایشگاه امسال Intersec با رونمایی از Turbo HD نسل 4 از پشتیبانی دستگاهای ذخیره سازی خود تا 10TB خبر داد که تحولی درظرفیت دیسک ذخیره سازی می باشد. این نسل با استفاده از تکنولوژی +H265 یک گام بزرگ به سمت فشرده سازی حجم تصاویر برداشت که %75 نسبت به H264 نرخ ذخیره سازی بر روی هارد دیسک را کاهش داد .

مزایای Turbo HD نسل 4

- مکان ضبط تصاویر در محیط های کم نور با کمترین میزان واحد لوکس به مقدار 0.003
- قابلیت ارسال تصاویر تا 500 متر
- امکان ارسال و نمایش تصاویر تا 4MP به صورت Real Time

برای اطلاعات بیشتردر مورد چیپست و تکنولوژی Turbo HD نسل 4 به مقاله سایت ما مراجعه کنید.