شرکت پارس ارتباط افزار، فعالیت خود را از سال 1384 در حوزه شبکه آغاز نمود. شرکت پارس ارتباط افزار  پس از یک دهه کسب تجربه در زمینه  تجهیزات شبکه در سال 1394 همکاری خود را با شرکت هایک ویژن به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت هایک ویژن در ایران آغاز کرد.


شرکت پارس ارتباط افزار علاوه بر شناسایی نیاز های روز بازار تجهیزات نظارتی ، تصویری از جمله دوربین های مدار بسته (CCTV) و بر طرف کردن آنها ، در جهت ارائه خدمات به مشتری و ضمانت محصولات خود اقدام به ارائه  گارانتی و خدمات پس از فروش این محصولات و هم چنین تجهیزات ضبط و ذخیره سازی و پخش تصاویر مانند NVR و DVR  را نموده است.
تمامی محصولات که از سایت www.imendoorbin.com  و یا از کانال تلگرام این شرکت ، توزیع شده باشند دارای شماره سریال ، هولوگرام و 24 ماه گارانتی پارس ارتباط میباشند.
تنها، محصولاتی که دارای هولوگرام و شماره سریال هستند مشمول گارانتی پارس ارتباط خواهند بود. بدیهی است که در غیر این صورت اجناس از گارانتی خارج میشوند.
شرکت پارس ارتباط  در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان خود ، در صورت مرجوع شدن کالای معیوب از طرف مشتری ، چنان چه کالا شرایط بهره مندی از گارانتی را داشته باشد اما مدت زمان شناسایی و رفع مشکل بیش از 48 ساعت به طول بی انجامد ، شرکت پارس ارتباط افزار کالای معیوب را با یک کالای جدید تعویض مینماید.
هنگام تعویض اجناس مرجوعی به شرکت پارس ارتباط افزار چنان چه محصولی مطابق با مدل کالای معیوب موجود نباشد کالایی با کارکرد های مشابه با محصول مرجوعی به مشتری داده می شود و ما به التفاوت قیمت این دو کالا را مشتری بایستی پرداخت نماید.
# موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایید زیرا وقوع هر یک از موارد زیر باعث ابطال گارانتی کالا می شود و شرکت پارس ارتباط هیچ گونه خدماتی به این دستگاه ها ارائه نمی دهد.


•    از بین رفتن یا محو شدن شماره سریال و هولوگرام دستگاه مربوطه
•    مشکلات به وجود آمده ناشی از استفاده ی نادرست از دستگاه و تجهیزات در هنگام  نصب و  یا نگه داری
•    هر گونه آسیب فیزیکی به علل مختلفی از جمله آتش سوزی , نوسانات برق و قرار گرفتن دستگاه در معرض آب
•    مشکلات به وجود آمده در اثر قطع شدن کابل های متصل به دستگاه
•    مراجعه به افراد و یا مراکز غیر مجاز برای تعمیر یا تعویض کالا


شایان به ذکر است خدمات گارانتی شرکت پارس ارتباط افزار صرفا برای مشکلات سخت افزاری (HARDWARE) می باشد.